Jsme spolehlivým partnerem pro účetnictví a daně.

O firmě

O naší firmě

Kdo jsme a co děláme?

AT Tax s.r.o. = dlouholetá historie a více než 20 let zkušenosti v oblasti účetnictví a daňového poradenství.

Kde pracujeme?

Naše působiště se nachází především v lokalitách Ústí nad Labem, Teplice, Děčín, Litoměřice, Lovosice, Most, Litvínov, Česká Lípa, Roudnice nad Labem a celou řadu zákazníků máme také v hlavním městě Praha

Naše poslání

Naše hlavní poslání je pomoci našim klientům mít v pořádku veškeré účetnictví a související dokumenty. S naším rozsáhlým portfoliem služeb, včetně vedení účetnictví, daňového poradenství, správy mezd a dalších, jsme vaším spolehlivým účetním partnerem.

0 +
Let zkušeností

Proč si vybrat nás?

Hodnoty naší firmy

Naše firma je založena na třech důležitých klíčových hodnotách:

Profesionalita

Více než 20let zkušeností v účetním oboru nás řadí mezi spolehlivé a kvalifikované účetní firmy – vedení účetnictví, zpracování daňového přiznání, daňového poradenství a správa mezd. Důkladně sledujeme neustále se měnící daňové předpisy a postupy, abychom vám mohli poskytovat služby na nejvyšší úrovni.

Důvěra

Ta je pro nás základním stavebním kamenem našeho podnikání. Spoléháte na nás, abychom vám pomohli s řešením finančních otázek a zajišťovali bezpečnost vašich účetních dat. Tuto důvěru bere náš tým velmi vážně.

Klient na první místě

Vaše cíle jsou pro nás vždy na prvním místě. Jsme zde, abychom vám nabídli individualizovaná řešení a poskytli podporu, kterou potřebujete, abyste se mohli věnovat plně svému podnikání.

Jsme certifikováni

Vaše spokojenost jsou pro nás nejdůležitější.

S čím pomůžeme Vám? Jsme členem Komory daňových poradců ČR.