Jsme spolehlivým partnerem pro účetnictví a daně.

Vedení účetnictví

O této službě

Vedení účetnictví

Komplexní vedení účetnictví – s námi pustíte účetnictví z hlavy!

V rámci naší účetní společnosti AT Tax s.r.o. nabízíme klientům služby vedení účetnictví.

U nás vždy víte, komu zavolat. Přidělíme vám vlastní účetní, která vás dobře zná. A daňové poradenství u nás máte zdarma.

Naším hlavním cílem je poskytnout našim klientům komplexní poradenství a být jim solidním a spolehlivým partnerem v oblasti financí a daní.

O veškeré účetní formality se postaráme za vás, jsme tu pro to, abychom vám od těchto starostí pomohli a vy se můžete soustředit na své podnikání.

Vedení účetnictví spolehlivě – zjednodušte si podnikání s námi!

Proč si zvolit nás?

Na vedení účetnictví dohlédnou naši odborníci, kteří zaúčtují veškeré doklady a dle požadavků klienta připraví zprávy a účetní výstupy. Ušetříte obratem a k tomu získáte informace pro řízení podniku mnohem pružněji, rychleji a v daleko širším rozsahu.

Spojte se s námi a přesvědčte se, že jsme ten správný účetní partner na cestě k finanční stabilitě =  vedení účetnictví na klíč.

Vedení účetnictví na klíč pro podnikatele, firmy, OSVČ i soukromé osoby.

0 +

Let zkušeností

Máme roky zkušeností v oblasti daňového poradenství a vedení účetnictví.

0 +

Spokojených klientů

Desítky spokojených klientů důvěřují naší činnosti ve finanční oblasti.

0 +

Připravených přiznání

Odevzdali jsme stovky dokonale a pečlivě připravěných přiznání.

Vedení účetnictví obsahuje:

Co provádíme v rámci služby vedení účetnictví na klíč?

  • vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby (s.r.o.)
  • zpracování všech dokladů a vedení potřebných účetních knih
  • evidence majetku
  • zpracování DPH a kontrolního hlášení
  • zpracování mezd Vašich zaměstnanců
  • zpracování účetní závěrky a daňového přiznání

Postaráme se o kompletní vedení účetnictví pro fyzické a právnické osoby. Poskytujeme pravidelné kontrolní reporty a analýzy. Podle potřeb zpracujeme průběžné výsledky hospodaření, rozbor nákladů a výnosů a navrhneme řešení daňové optimalizace.

Zajímá vás ceník za vedení účetnictví?

Ceník za vedení účetnictví a daňové evidence je stanoven v konkrétních případech vždy dle individuálních požadavků klienta. Kontaktujte nás a my vám sestavíme nabídku na míru vašim přáním a potřebám.

Máme s vedením účetnictví bohaté profesní zkušenosti a řešíme jej pro mnoho klientů, kteří si u nás například založí sídlo firmy.

Ušetříte náklady a čas, který by jste vynaložili na vedení účetnictví, a tak se můžete ve svém podnikání zaměřit na to opravdu důležité.

S každým klientem je uzavírána profesionální smlouva o vedení účetnictví, ve které Vám budou z naší strany garantovány ceny za jednotlivé účetní služby.

Chcete mít své účetnictví přehledné a v naprostém pořádku?  Kontaktujte nás pro vedení účetnictví – naše lokalita zaměření je Ústí nad Labem, Teplice, Děčín, Litoměřice, Lovosice, Most, Litvínov, Česká Lípa, Roudnice nad Labem, Praha.

Přenechejte vedení účetnictví odborníkům a věnujte se naplno svému byznysu!